sobota, 8 grudnia 2012

Koszula DIY!

  Wygrzebana z najgłębszego zakątka szafy, myślę, że najlepiej będzie pasowała ze skórzabą spódniczką i sznurowanymi, wysokimi botkami :)

piątek, 7 grudnia 2012

:>

  Wreszcie odświeżony kolor włosów i podcięte końcówki! Chciałam dzisiaj pochwalić się koszulą DIY ale zrobię to jutro,tak więc na razie wrzucam piosenkę, która utkwiła mi w głowie, miłego wieczoru! :)

Co by było, gdyby... ?

                            
  Tak wiem wiem, ciągle to powtarzam. Że wiele się zmieniło. Ale co na to poradzę, że co rusz wychodzą nowe rzeczy? Cóż z tego, że zmiotę kurz pod dywan skoro i tak za jakiś czas zacznie mi on znowu przeszkadzać?

czwartek, 6 grudnia 2012

Czasomierz:>

Najulubieńsza pierdółka ♥

Święta,święta!

Mała Maszeńka sprzed roku:)
  
Grzechem byłoby nie doceniać uroku czterech pór. roku. W każdej z nich można dostrzec coś pięknego. Ale jak się pędzi na przystanek autobusowy po oblodzonej drodze a termometr wskazuje -10 stopni, to na prawdę ciężko jest cieszyć się zimą.

poniedziałek, 3 grudnia 2012

Perełka!  Najwyższy czas na dodanie czegoś do mojej szafy! Moja najulubieńsza torebka, zdecydowanie najmniejsza z tych pięciu pozostałych i jednocześnie najbardziej kompatybilna. ;)Hej hej!


 Dawno nic nie pisałam, zważywszy na fakt, że wcześniej dodawałam nawet i dwa posty dziennie. No ale wyszło trochę rzeczy do pozałatwiania, których spora część już odeszła w zapomnienie.