piątek, 14 grudnia 2012

Coś w tym jest....


Odlot!!

Może to jakoś nie jest związane z planami na dziś, aczkolwiek idąc i słuchając tej piosenki jakoś tak raźniej przemierza mnie się tą oblodzoną, ośnieżoną drogę;D

141414!I need an easy friend
I do, with an ear to lend
I do think you fit this shoe
I do, won't you have a clue

                                                      
   No i proszę! Rok czasu już minęło od momentu kiedy zostaliśmy parą z Łukaszem! Niesamowite uczucie:) To na prawdę wspaniałe, kiedy każdy pochmurny dzień oświetlają promienie słoneczne wytrwale przezierające przez chmury. A Słońce nieśmiało wygląda zza nich.

środa, 12 grudnia 2012

Nirvana-reaktywacja!


                                                       
 No i co z tego będzie? Jestem strasznie podekscytowana pomysłem występu Dave i Krista z Paulem! Chylę czoła Beatelsom, Nirvana to zespół na którym się wychowałam ale wydaje mi się, że to może być inne połączenie talentów, niż można by się tego spodziewać. Dlaczego?

:)poniedziałek, 10 grudnia 2012

Iluzja z kwejka :3


Z wyrazami głębokiego szacunku


                                                        
  Są sprzeczne zdania odnośnie współczesnych czasów a lat '90. Jedni mówią, że było wtedy łatwiej, czas płynął o wiele wolniej a praca leżała na ziemi- wystarczyło się tylko po nią schylić. Inni zaś, że brak artykułów w sklepach, trudność w zdobyciu wykształcenia, problem z wyjazdem do innych krajów, cenzura utrudniały życie i teraz jest nam o wiele łatwiej.