środa, 11 września 2013

TAKIE TAM O WŁOSACH

                     
weheartit.com

 Niezaprzeczalnie włosy wywołują wiele emocji. "Rwać włosy z głowy" , "osiwieć można" i temu podobne określenia nie raz, nie dwa i z pewnością nie ostatni, usłyszą dzieciaki po wywiadówce.


Nie jeden pan, nie jedna pani obejrzą się z zainteresowaniem za istotą posiadającą piękne, bujne owłosienie. Uzyskać je wcale tak trudno nie jest ( no, chyba, że trafiamy na fryzjerów sadystów ), wystarczy odrobina samodyscypliny, samozaparcia i voila !

weheartit.com
 Trudność wszelką powoduje zdecydowanie niemożność znalezienia twarzowego uczesania. Wiadomo, kobieta zmienną jest. Choć podobno tajemnicą Francuzek jest zaprzestanie kombinowania i trzymanie się konsekwentnie jednego uczesania, aż po wieki wieków, amen.


  Gorzej jednak, gdy ktoś ( na ten przykład, ja ) pragnie włosowej metamorfozy a jednocześnie cierpi na nożycofobię. A co, jeśli trafię na fryzjera sadystę? Albo nastąpi konflikt wizji artystycznej? Powiedzenie "włos nie ręka, odrośnie" jest warte funta kłaków. Autor zaś, niech je sobie wsadzi tam, gdzie plecy kończą swą szlachetną nazwę,o!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz