czwartek, 7 marca 2013

O CZARNA ISTOTO, DAJ MI SIŁĘ!     
    Życie bez kawy byłoby zdecydowanie jałowe i puste... Kurde, spróbujcie wyobrazić sobie poranek bez tego, jakże zacnego z resztą, dopalacza. No dopalacza, dopalacza. On motywuje do tego, żeby ruszyć cztery litery i wyprowadzić je na przystanek, do samochodu ewentualnie do aktywacji kończyn dolnych. Celem jest zmiana położenia kierunek " szkoła " " uczelnia " praca " . Innych lokalizacji podawać chyba nie muszę - jeszcze nie spotkałam się z przypadkiem, który by miał problem z przemieszczeniem się na spotkanie towarzyskie.

wtorek, 5 marca 2013

Hot16huehue:>

  Kurde, jak sobie patrzę na siebie " za młodu " to mam wrażenie, że to nie jestem ja a jakaś kuzynka po kądzieli :>

Roguc solo:3

  Utworów, które opowiadają o miłości jest wiele. Jedne płytkie, inne zabawne a jeszcze inne tak żenujące, że można dostać skrętu kiszek.  Nie mniej jednak są i takie piosenki, na których samo wspomnienie kręci się łezka w oku. Ze wzruszenia, rzecz jasna. Ewentualnie podłoże tych łez może być bezpośrednio związane ze złą sytuacją w życiu. Tak też się zdarza a nazywanie siebie człowiekiem szczęśliwym to podobno wyzwanie dla bogów, tak więc milczę i tylko uśmiecham się pod nosem z radością, co raczyli mi WRESZCIE ofiarować.
  Czy tylko ja, słuchając przesłania Roguca uśmiecham się głupkowato i marzę, żeby mój facet coś takiego i dla mnie skomponował? Nie sądzę. To chyba marzenie każdej kobiety, niezależnie od jej wieku i sytuacji. 
Pozwolę sobie zacytować dwa najlepsze komentarze napisane pod tą piosenką:
     Zgadzacie się ze mną? Kurde, ale głupie pytanie. Jasne, że się ze mną zgadzacie! Swoją drogą, pozwoliłam sobie zrobić ranking, moim zdaniem, najśmieszniejszych piosenek pseudomiłosnych, jakie kiedykolwiek w życiu miałam ( NIE )szczęście usłyszeć. Kolejność przypadkowa.

1. Gosia Andrzejewicz w zasadzie wszystkie utwory. Jej treści są tak głębokie, że większe prawdopodobieństwo jest utopienie się w kałuży niż w jej tekstach.
2. Donguralesko Chcę Ci dać  Ach ten "amerika akcent! " bął ciba ciba miażdży! Tutaj z kolei, prędzej utopimy się w łyżce wazowej.
3. Feel Jak anioła głos tekst jest strasznie przewidywalny. Tak to hit typowo radiowy ale ta przewidywalność wzięła w górę!
4.  Verba Młode Wilki  Boże, miej litość nad mą duszą!

   Miało być tego więcej. Ale wiecie, moja cierpliwość ma swoje granice, nikt mi nie zapłaci za zszargane nerwy, prawda? Od razu na zakończenie informuję - jestem ironiczna, złośliwa i uparta. Blondynka, w dodatku. To, co piszę w swoich postach ma charakter humorystyczny ( sarkastyczny również ) więc moja mała radosna twórczość powinna być traktowana z przymrużeniem oka:> 


poniedziałek, 4 marca 2013

NAJWAŻNIEJSZA DLA LUDZKOŚCI A POPADA W ZAPOMNIENIE

                    
  Są osoby, które zapomniały o ich istnieniu. Co więcej, nie są w stanie poprawnie ich nazwać nawet wtedy, gdy muszą koniecznie z nich korzystać - zbliżający się sprawdzań, egzamin i co kto jeszcze tam ma ważnego, odnotowanego w kalendarzu. Zarówno Joanna Chmielewska ( Miszcz nad miszczami! ) no i rzecz jasna ja, od dzieciństwa uważałyśmy ją za ulubioną maskotkę, towarzyszkę zabaw, powierzycielkę najskrytszych sekretów ( ano tak, to dlatego, że pod jej wpływem rodziły się marzenia! ). Czy ktokolwiek wie, CO właściwie mam na myśli? Ktokolwiek? Z młodego pokolenia?