czwartek, 18 kwietnia 2013

KAM BEK EGEN I DLACZEGO 21 LAT TO WIEK SĘDZIWY

                                
Hej hej, jest tam kto? No jestem jestem. Ale wzięłam urlop gdyż się wypaliłam i moje teksty były warte funta kłaków. Niestety! Nie mniej jednak powróciłam z nowymi pomysłami i siłą na tworzenie niesamowicie fascynujących i błyskotliwych felietonów, które przecież tak ochoczo czytacie:> Patrząc na statystyki, biorąc pod uwagę długość mojej przerwy - na prawdę mnie lubicie, z którego to powodu się niezmiernie cieszę!
  Z racji tego wszystkiego, opowiem Wam co się u mnie działo przez ten czas - praca praca praca, irytujący wystawcy irytujący wystawcy, parę kolosów, kolosów parę, Łukasz wyjechał wyjechał Łukasz. Wiecie, hemoglobina taka sytuacja. Nie mniej jednak wszystko się niesamowicie pozytywnie kręci a zważywszy na to,że wreszcie jest ciepło i widać, że wiosna nie jest tylko ze względu na datę w kalendarzu, ludzie są bardziej radośni i zadowoleni z życia. No. To by było tego na tyle.
 Aha, muszę się jeszcze pochwalić - wbrew moim wszelkim obawom, w święta wielkanocne NIE przytyłam co jest faktem szalenie sympatycznym. 
  Dzisiaj wybieram się na urodziny 21 do koleżanki. Jeśli wydaje się Wam, że 18 to przełomowy wiek w życiu każdego człowieka, to gówno wiecie i gówno myślicie. Istotnie przełomowym momentem jest