sobota, 25 maja 2013

RIP TOREBKI [*] CZYLI DLACZEGO NIE WARTO KUPOWAĆ W NEW LOOK

                  
kobietamag.pl

  Zawiodłam się po raz kolejny. Niestety! Kupiłam torebkę w New Look za 150zł ( eko skóra. Uważam cenę nieadekwatną do materiału z jakiego została wykonana ale sprawiała wrażenie "solidnej" )jakieś dwa tygodnie temu. Tego samego dnia wieczorem zorientowałam się, że jest ona uszkodzona - ekspedientka w trakcie aplikacji tejże torebki wyczyniała z nią cuda niewidy - wygibas w prawo, wygibas w lewo, lekki podskok, skłon - jęcząc przy tym niemiłosiernie, że siatka taka mała, ona też a torebka taka duża! Ojej! Ile

czwartek, 23 maja 2013

Dawno żadnego zdjęcia nie było to jest!O!

fot. Michał Jaroń

KRYSTYNA PAWŁOWICZ NA PREZYDENTA POLSKI!!


419676_129741647192973_988213813_n
kwejk.pl
  Obudziłam się dzisiaj w środku nocy zlana potem. Kilkakrotnie uszczypawszy się w ramię, uświadomiłam sobie, że to był tylko sen. Dzięki Bogu! Wiecie, co mnie tak przeraziło? Krystyna Pawłowicz prezydentem Polski.


 W moim śnie ( tfu. Koszmarze, psiakrew! ) ta kobieta wszczęła wojnę z Rosją ( patrz – katastrofa smoleńska ), rozkazała publicznej egzekucji homoseksualistów a tych, którzy obiecali poprawę zamknęła w szpitalach psychiatrycznych. Na posłankę Annę Grodzką wydała ekskomunikę zaś kobiety biorące udział w Marszu Szmat przywiązała nago do pręgierza.
   Wydawać by się mogło, że to, co zagościło nocą w moim śnie jest kompletną abstrakcją,

poniedziałek, 20 maja 2013

PROSTO

                      
 Jeśli z ogromną niecierpliwością ( nie ukrywam, ja również ) oczekiwaliście premiery kazikowej płyty Prosto, mogę wam powiedzieć, że się nie zawiedziecie. Zgodnie z obietnicami Staszewskiego na albumie znajdziemy muzykę bez zbędnych ozdobników, proste teksty - co obiecuje z resztą sam tytuł płyty. Słowa są momentami niesamowicie zabawne, ociekają typowym dla Kultu poczuciem humoru. Oczywiście są także po prostu mądre, z resztą jak wszystkie pozostałe. Słucha się z niesamowitą przyjemnością. Zachęcam do kupna  płyty, bo warto :)

niedziela, 19 maja 2013

:>


COCHISE + COMA = MIESZANKA WYBUCHOWA

         
http://stillalive.cochise.pl/
 
Co jest wyznacznikiem udanego koncertu? Poniżej zamieszczam listę rzeczy, z którymi zapewne się zgodzicie. A jak nie, to nie!
- aby kark współpracował chętnie z czaszką, musisz podtrzymywać się za czoło gdy nierozważnie ją opuścisz
-  inne osoby chcące porozumieć się z Tobą, muszą upewnić się, które ucho ( tyle o ile, rzecz jasna ) reaguje na bodźce zewnętrzne
-  dźwięki wychodzące z twojego gardła przypominają marcujące się koty. Ewentualnie bestię wyłaniającą się z otchłani
-  na kapiącą kroplę z kranu do umywalki krzyczysz, żeby ciszej się zachowywała 
-  chcąc skręcić w lewą stronę, najlepiej, gdy udasz się w przeciwnym kierunku - istnieje wówczas większe prawdopodobieństwo, że zmylisz błędnik i udasz się w pożądanym kierunku

Brzmi zachęcająco? Jasne, że tak! Co to za zabawa na miejscach siedzących, jak można wówczas cieszyć się dobrą muzyką?! To jest absolutnie niewykonalne. Co zabawne, żeby stała się człowiekowi jakaś krzywda w trakcie zabawy trzeba mieć wyjątkowego pecha oraz przygłupów za ochroniarzy. Dwa lata temu, będąc na Comie, jeden z ochroniarzy popchnął dziewczynę na ziemię, która była na fali. Wyobraźcie sobie, że upadła tak niefortunnie, że zaryła głową o kamień. Nie obyło się bez interwencji pobliskiej karetki. A Roguc upominał te baranie łby " Dajcie się ludziom bawić ! " . Na wskutek powyższej sytuacji, koncert skończył się wcześniej. 
  Wydawać by się mogło, że aktorzy znudzeni swoją pracą