sobota, 1 czerwca 2013

KAŻDY MA PRAWO DO GODNEGO ŻYCIA!

                      

 Zawiłości mentalności ludzkiej są równie tajemnicze co światy równoległe. Nikt nie pozna ich tajemnic, bo to po prostu niemożliwe. No, chyba, że coś w stylu sceny końcowej filmu Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki. 
  Zastanawiającym jest fakt dziwnego sposobu na niesienie pomocy innym. To znaczy nie, chęć i wszelaka próba pomocy jest czynem chwalebnym. Tylko mnie dziwi coś zupełnie innego - prościej nam wysłać sms do Fundacji TVN niż zaprosić na obiad dziecko sąsiadów, które najprawdopodobniej jadło cokolwiek 2 dni temu. 
  Jeśli chodzi zaś o osoby rządzące państwami ( spora większość przypadków ) wolą wysyłać swoje wojska do Iraku aniżeli zainteresować się przede wszystkim 100% opieką swoich obywatelów ( a co za tym idzie, przyszłych wyborców! ). Chyba lepiej wysłać Czerwony Krzyż zapakowany po brzegi lekarstwami, wodą, żywnością oraz ubraniami niż uzbrojonych po zęby żołnierzy?... No, chyba, że ja się faktycznie nie znam i plotę trzy po trzy.
  A co odnośnie pomocy tym, którzy głosu nie mają? Mam tu na myśli futrzanych przyjaciół. Coraz bardziej niepokojącym

wtorek, 28 maja 2013

SŁÓW KILKA O TYM, CO W TRAWIE PISZCZY

         
tojedobre.pl

Moi drodzy. Niestety ale nie mamy możliwości luźnej wypowiedzi w kwestii nurtujących nas spraw. Media kłamią, Królowa Matka nie lubi księżnej Dajany a Ziemia nie jest płaska. Z takimi to właśnie faktami miałam dzisiaj styczność. To znaczy nie, mogę mówić i myśleć to, co chcę, nikt mi tego nie zabroni, ale coś jednak jest w tym, że pewna stacja telewizyjna ( nie będę mówiła, jaka bo jeszcze do sądu mnie pozwą!... ) manipuluje wypowiedziami pewnej posłanki ( jw! ) przez co to, co oglądaliście dotychczas w wiadomościach jest nieprawdą. Co prawda ja i tak swoje wiem, tej pani i tak nie lubię ( jest nieokrzesana i niekulturalna. Co więcej, przeczy sama sobie! ) a jedynym plusem, jaki niestety muszę jej przyznać to to, że otwarcie dzieli się z nami swoim zdaniem. Pomijam sposób, w jaki to robi, stwierdzam sam fakt. Nie, nie jestem otwartą przeciwniczką PiS ( o ile dobrze pamiętam, wypowiedziałam się odnośnie JEDNEJ osoby a nie całej partii, ponadto skrytykowałam wszystkich posłów, jakby nie patrzeć ) ani PO ani także żadnej innej partii politycznej. Szanuję i poważam konkretne osoby rządzące naszym krajem a jakie, to guzik powinno was to obchodzić. No, to tyle w tym temacie. Miejcie jednak pewność, że jeszcze was kiedyś zaskoczę, co z pewnością zdejmie sen z waszych powiek:>