sobota, 22 lutego 2014

POTOMSTWO CELEM W ŻYCIU KOBIETY

                                   

   Potrafimy każdemu rewelacyjnie doradzić. Zawsze wiemy wszystko lepiej na temat drugiej osoby. Tworzymy perfekcyjnie portrety psychologiczne ( nie mając ku temu wykształcenia ). Wpychamy innych w ciasne schematy uważając,że mamy rację i tak być powinno.
   Gmerając sobie na szafie.pl natknęłam się na bardzo ciekawy wątek. Otóż jedna z dziewczyn napisała otwarcie,że nie widzi się w roli matki i chciała poznać opinie dojrzałych, bezdzietnych kobiet. I wiecie co? 95% szafowiczek uznało ją za :

piątek, 21 lutego 2014

Hał słiiiiit♥


HAPPY BIRTHDAY, KURT!

                        
lineout.pl

  Muzyka niewątpliwie kształtuje mentalność ludzką. Tak już jest i koniec kropka. Tyle w tym temacie, żegnam idę spać. Albo nie. Miałam zbyt traumatyczne dzieciństwo ażeby o tym nie wspomnieć, taka forma/proforma terapeutyczna.
   
   Jak ma wyglądać proces myślenia dziecka, które wychowało się na Fasolkach i w trakcie mycia towarzyszyło mu "Szczotka Pasta" ( widzieliście teledysk? Trynkiewicz musi z radością merdać ogonem. )
a na śniadanie Led Zeppelin "Another brick the wall"? Podczas podwieczorku zmiana o 180stopni bo pora na "Wszystkie dzieci nasze są" Majki Jeżowskiej. ( te tytuły to zupełny przypadek, jeśli ktoś łapie pewne zależności... ) a później "Riders on the storm" formacji The Doors. Ktoś powie - fajnie miałaś, uszanowanko, edukacji muzycznej tak wiele, wow, zazdrości tak wiele, wow wow. No pewnie. Ja tam sama sobie nie zazdroszczę, bo mój blond móżdżek ciężko to ogarniał. 

czwartek, 20 lutego 2014

RÓŻNICA MIĘDZY KOBIETĄ A FACETEM

                 
    
     Bez jakiejkolwiek różnorodności byłoby nudno. Wyobraźcie to sobie - widok z okna wszędzie taki sam, każdy jest tak samo mądry ( czyt. głupi ), mamusia ma takie samo znaczenie jak tatuś i generalnie poprawnym politycznie jest zwracanie się per onam ( zamiast on/ona ) lub jegom ( zamiast jej/jego. Patrz Futurama ). Nie, nie nawiązuje do ideologii gender. Nie ma facetów... Jezus Mario! Ja sobie tego osobiście wyobrażać dalej nie chcę! Kto będzie za mnie pająki mordował?! Słoik w zasadzie sama sobie otworzę, film Seksmisja udowodnił w mniejszym lub większym stopniu,że kobiety same sobie radę dać potrafią ( swoją drogą, podobno za ileś tam lat tam tak ma świat wyglądać. To zdanie nie moje a amerykańskich naukowców. ) A innych aspektów na czynniki pierwsze rozkładać nie będę. Za wczesna godzina i w dodatku nie jestem pewna średniej wieku czytelników.

środa, 19 lutego 2014

WARSZTATY FOTOGRAFICZNE W SKARŻYSKU - PUNKT WIDZENIA ZALEŻNY OD PUNKTU SIEDZENIA

   
fot. Pani Grażynka Jakubowska
 
 Człowiek bez pasji to jak samochód bez podwozia. Lub BigMack bez legendarnego sosu. Jako, że świat jest pełen możliwości, nie ma opcji, żeby nie podłubać w jego zakamarkach oraz odnaleźć to, co może Cię inspirować, fascynować i sprawiać,że będziesz się doskonalić ( Jezu, jakie to górnolotne... ) . 

    Będąc kobietą wszechstronną, oprócz pisania, czytania, jedzenia, słuchania muzyki (..............) do jednej z moich największych pasji mogę zaliczyć fotomodeling. Wychodzi mi to raczej względnie acz myślę,że coraz lepiej.

    Miałam przyjemność pozowania na Warsztatach Fotograficznych w MCK w Skarżysku. Ludzi się trochę uzbierało ( liczba, dzięki Bogu nie malała, raczej rosła, ewentualnie dreptała w miejscu. ). Średnia wieku bliżej nieokreślona ponieważ mógł przyjść każdy i nauczyć się czegoś nowego. Mimo,że prowadzący
fot. Martyna Cichosz
szalenie przynudzał... No dobra, nie było tak.
Mimo mojej kolejnej próby wyzłośliwiania muszę przyznać, że słuchało się wykładu z przyjemnością. Wykładów było cztery, ja